تبلیغات
ذی القربی - شاخصهای رئیس جمهور به فرموده مقام معظم رهبری( قسمت دوم)

                           

 

با سلام خدمت دوست های عزیز که ما رو تو نظر سنجی شرمنده کردنند از همه بچه ها تشکر را دارم قسمت دوم شاخصه های رئیس جمهور از منظر رهبری رو عنوان می کنم و از شما دوستان نظرات شان رو نسبت به این پست بفرمایید

مقام معظم رهبری می فرمایند :

5- کسانی سر کار نیایند که بخواهند با تملق گوئی به غرب به دولت های غربی به دولتهای زورگو و مستکبر به خیال خودشان بخواهند برای خودشان موقعیتی در سطح بین المللی  دست پا کنند .

6- کسانی سر کار نیایند که دشمنان ملت ایران طمع بورزند که به وسیله ی آنها بتوانند صفوف ملت را از هم جدا کنند مردم را از دین شان از اصول شان از ارزشهای انقلابی شان دور کنند .

7- ملت باید آگاه باشد اگر کسانی بر سر کار بیایند که در مراکز گوناگون سیاسی و اقتصادی به جای اینکه به فکر ادامه ی راه امام و ارزشها و اصول ترسیم شده ی به وسیله ی امام باشند به فکر به دست آوردن دل فلان قدرت غربی و فلان مستکبر بین المللی باشند برای ملت ایران مصیبت بار خواهد بود .

8- نامزدهای محترم در تبلیغات و اظهارات با انصاف عمل کنند اثبات و نفی شان با توجه به حق و صدق باشد چیزهائی را که انسان می شنود باور نمیکند که از زبان نامزدها و آن کسانی که دنبال این مسئولیتها هستند از روی صدق و صفا خارج شده باشد گاهی انسان حرفهای عجیب نسبت های عجیبی میشنود این حرفها مردم را نگران میکند کسی را هم به گوینده ی این حرفها دلبسته و علاقه مند نمیکند.

نامزدهای محترم توجه داشته باشند اذهان عمومی را تخریب نکنند این همه نسبت خلاف دادن به این و آن تخریب کننده ی اذهان مردم است.

واقعیت هم ندارد خلاف واقع هم هست بنده که از همه ی این آقایان اوضاع کشور را بیشتر میدانم و بهتر خبر دارم میدانم بسیاری از این مطالبی که بعنوان انتقاد درباره ی وضع کشور و وضع اقتصاد و اینها میگویند خلاف واقع است اشتباه میکنند ان شاء الله اشتباه است .

 

 منبع : http://farsi.khamenei.ir/

طبقه بندی: ولایت فقیه، 
برچسب ها: شاخصهای رئیس جمهور، مقام معظم رهبری،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 18 خرداد 1392 توسط : خسرو زارعی
نمایش نظرات 1 تا 30